Odkryj nowy komfort podróżowania...

Już od kilku lat zajmujemy się produkcją akcesoriów motocyklowych, zwiększających komfort podróżowania. W gamie naszych produktów znajdują się skuteczne deflektory motocyklowe poprawiające aerodynamikę szyb, praktyczne bagażniki na kufer centralny pozwalające za zabranie ponad gabarytowego bagażu, uniwersalne etui na GPS montowane do kierownicy motocyklowej oraz szyby do chopperów i nakedów.

Nasze produkty:

Nasi partnerzy:

Deflektory ADV - działanie i serwisowanie

Szyby, owiewki, spojlery...

Szyba Twojego motocykla nie jest tak skuteczna jak mogło by się wydawać?

Droga wiatru podczas podróży na motocyklu

Podczas jazdy na Twoim motocyklu odczuwasz dyskomfort w postaci nadmiernego podmuchu wiatru? Powietrze z pełnym impetem odbija się od szyby motocykla i wpada prosto na Twój kask? Takie oto wrażenia nie są zbyt przyjemne. Jak wszyscy dobrze wiemy jazda na motocyklu powinna być przyjemnością, powinna generować adrenalinę i wykrzywiać nasze usta od ucha do ucha powodując powstanie na naszej buzi tzw uśmiechu. Jednak jak tu się uśmiechać gdy hałas wywołany nadmiernym podmuchem powietrza roztrzaskującego się nam prosto w twarz uniemila nam podróże, ponad to powoduje nadmierne zmęczenia mięśni szyjnych.  Wtedy zaczynają się kombinacje tzn. zmiana pozycji na kanapie, pochylanie się itp. kombinacje. Chowając się za oryginalną szybą motocykla co prawda pozbywamy się wiatru ale podróżowanie w nienaturalnej, wymuszonej pozycji nie jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

A więc co nam pozostaje? Do wyboru mamy aż trzy wyjścia z czego tylko jedne skuteczne i słuszne:

  • Przestać jeździć na ukochanym motocyklu
  • Dokupić akcesoryjną drogą szybę do motocykla, która w wielu przypadkach i tak się nie sprawdzi
  • Zakupić oryginalny, uniwersalny DEFLEKTOR ADV

Czym  jest „deflektor szyby”?

Deflektor do motocykla to nic innego jak dodatkowa owiewka, przymocowana do oryginalnej szyby Twojego motocykla. Taka owiewka szyby rozbija pęd powietrza przed Tobą oraz podbija go w górę, likwidując nieznośne hałasy, turbulencje, podmuchy wiatru. Jedziesz w naturalnej pozycji, wygodnej dla Ciebie, w ciszy, słysząc pracę silnika Twojego motocykla a nie nieprzyjemny szum.

Jaki powinien być idealny deflektor?

Idealna owiewka do szyby Twojego motocykla powinna być lekka. Waga ma tu olbrzymie znaczenie, zbyt ciężki deflektor może spowodować uszkodzenie oryginalnej szyby motocykla. Dlatego nasze deflektory są ultra lekkie, ważą od 150 gram do 250 gram, w zależności od wybranego modelu. Ponad to idealny deflektor powinien być dopasowany do kąta szyby motocykla, dlatego nasze owiewki są wykonane z materiałów dopasowujących się do kąta Twojej szyby. To nie wszystko, ważne są dodatkowe regulacje takie jak regulacja kąta pochylenia deflektora czy regulacja wysokości. Największy na rynku kąt regulacji szyby wynosi aż 45 stopni i jest dostępny tylko w naszych deflektorach ADV!  To nie wszystko, nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów, wytrzymałych na uderzenia, naprężenia, temperatury i rdzę (śruby ze stali nierdzewnej). Dlatego to właśnie Ty wybierzesz nasz uniwersalny deflektor ADV do swojego motocykla i będziesz cieszy się komfortową jazdą!

serwis

Klienci ADV zawsze mają najlepiej!

Nie od dziś wiadomo, że nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, zawsze dbając o dobro klienta. Dlatego jako jedyny producent deflektorów oferujemy tzw. akcje serwisowe.

Akcja serwisowa deflektorów ADV

Kupując naszą owiewkę do szyby motocykla oprócz całego niezbędnego kompletu t.j. mocowań, szyby, śrubek, kluczy imbusowych… Każdy klient otrzymuje certyfikat zakupu upoważniający go do wymiany zużytej szyby deflektora na nową! Nie wymagamy odsyłania starej szyby, ponadto dajemy Ci możliwość zakupu dowolnie innej dostępnej u nas szyby deflektora! Jeżeli np. kupiłeś model T2 ale stwierdziłeś że nie potrzebujesz już takiego dużego deflektora, lub przeczytałeś opinie gdzieś na forum, że do Twojego modelu super sprawdza się jego mniejszy brat model T1, to my dajemy Ci taką możliwość! Nie wnikamy dlaczego wymieniasz szybę, nie wymagamy odsyłania poprzedniej szyby ani posiada paragonu. Wystarczy posiadać swój unikalny numer certyfikatu. Jeżeli go nie posiadasz a jesteś naszym klientem to prosimy o kontakt drogą mailową lub kontakt telefoniczny. Również zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby ADV w Zabrzu.

Jakie są koszta serwisowania szyby ADV?

Jako nasz klient oferujemy Ci wyżej wspomnianą wymianę szyby na nową za kwotę 30 zł brutto! Plus koszta wysyłki około 5 zł. Cały koszt operacji to zaledwie 35 zł. Mocowania deflektora zostają bez zmian, są one uniwersalne i pasują do każdego typu szyby, zarówno turystycznej jak i enduro.

Więcej o akcji serwisowej już niedługo.

Wyślij nam zdjęcie z zamontowanym deflektorem

A otrzymasz od nas prezent niespodziankę!

Czytaj więcej...

Nie wiesz jaki deflektor wybrać?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Sprawdź

Odkryj komfort podróży

z deflektorem serii ADV

Sprawdź Ofertę