KATALOG

DEFLEKTOR MOTOCYKLOWY DO Yamaha FAZER FZ6 (2004-2006)

37,5% użytkowników motocykli Yamaha FAZER FZ6 wybrało wysoki model deflektora  turystyczny T2 o wymiarach 30 na 17,5 cm. Na motocyklu była założona oryginalna szyba. W tym przypadku średnia ocena skuteczności deflektora wynosi 4,3/5.

Kolejna grupa klientów 37,5% wybrała model deflektora Turystyczny T1 / Klasyczny CX1 o wymiarach 30 x 12-13,5 cm. Na motocyklu również była założona oryginalna szyba. Średnia ocen skuteczności wynosi 4/5.

25% motocyklistów z oryginalną szybą zdecydowało się na model deflektora Sportowy SX1 o wymiarach 25 x 14,5 cm. Średnia ocen skuteczności wynosi 3,5/5.

Sugerując się wynikami motocyklistów w przypadku gdy mamy oryginalną szybę zalecamy wybór deflektora motocyklowego o szerokości 30 cm. Niższe modele deflektorów takie jak klasyczny CX1, turystyczny T1 sprawdzą się w przypadku kierowców  o niższym wzroście oraz cieniącym sobie wygląd motocykla na pierwszym miejscu. Wyżsi kierowcy, oraz Ci którym zależy na komforcie podróżowania powinni wybrać wyższe modele deflektorów takie jak turystyczny T2 czy też klasyczny CX1. Sugerując się ocenami skuteczności model SX1 o szerokości 25 cm nie jest zalecany do danego modelu motocykla

Podane wyniki opierają się na danych przesłanych przez aktywnych użytkowników deflektorów motocyklowych. Mimo starannej interpretacji tych danych nie należy ich traktować jako sztywnych wytycznych, a jedynie jako sugerowany wybór. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Deflektory dostępne są w naszym sklepie firmowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top